Forum

FANTASTİK KUŞLAR !

Öğrencilerin okurken en çok sıkıntı çektikleri konulardan biri de maddi sıkıntılardır. Okurken aynı zamanda para kazanmak zorunda olan öğrencilerin vakitleri olmayacağı için, maddi açıdan sıkıntıya girebilirler. Bu durumda okul vakitleri ile çakışmayan iş aramaya girişen öğrencilerin bu arayışları da hüsran ile sonuçlanabilmektedir. Çünkü işverenler genellikle tam zamanlı çalışabilecek çalışanlar aramaktadır. Ancak öğrenciler artık interneti kullanarak kendilerine maddi bir kaynak oluşturabilecekler.

İnternet bizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Gerek ihtiyacımız olan bilgileri kolayca bulabilmek olsun, gerek son dakika haberlerinden haberdar olmamız olsun, gerekse de para kazanma konusunda oldukça etkili bir yöntemdir internet. Özellikle çalışma ya da eğitim zamanları nedeniyle para kazanamayan insanların vazgeçilmezi haline gelen internet, birçok kişinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. İnternetin bu denli yaygınlaşması internet üzerinden oynanan oyunlardan da para kazanılmasına ön ayak olmuştur. Fantastik Kuşlar oyunu da internet üzerinden para kazanabilmenizi sağlayacak bir oyundur.

Fantastik Kuşlar oyunu, temel olarak yumurta üretimi sağlayarak para kazanabileceğiniz bir sisteme dayanmaktadır. Siteye üye olduktan sonra sol taraftaki panelde size hediye edilen bakiye sayesinde kuş satın alıp, yumurta üretmesini bekleyeceksiniz. Bakiyeniz biriktikçe daha kaliteli kuşlar satın alıp, kazancınızı katlayabilirsiniz. Kazancınızı katlayabilmenizin tek yolu düzenli olarak oyunu takip ederek, yumurtalarınızı bakiyeye çevirmek. Bakiyeye çevirdiğiniz yumurtalar sayesinde ister daha fazla kuş satın alabilirsiniz. Bu aldığınız kuşlar daha fazla yumurta yapacağı için kısa zamanda daha fazla bakiye kazanabilirsiniz. Ya da isterseniz kazandığınız bakiyeyi çekerek keyfinizce harcayabilirsiniz. Sitede bulunan bakiye ve yumurta sekmelerinden ne kadar bakiye ve yumurtaya sahip olduğunuz öğrenebilir, ödeme sekmesinden de 10 TL’ye ulaşmış ödemelerinizi alabilirsiniz. İletişim sekmesi sayesinde aklınıza takılan konular hakkında kuruculara danışabilirsiniz. En güzeli de hem zevkli zaman geçirecek hem de para kazanabileceksiniz. Zevkli zaman geçirirken kendinize bir kazanç da sağlamış olacaksınız. Her oyuncunun hayali olabilecek bir fikri, oyun oynarken para kazanma fikrini, siz hayata geçirmiş olacaksınız. Tek yapmanız gereken www.fantastikkuslar.com adresine girerek oyunu oynamaya başlamak. Oynadıkça ve kazandıkça daha da fazla oynamak isteyeceksiniz.

Online Kullanıcı

1

Toplam Kullanıcı Sayısı

3917

Bugun Giriş Yapan

7

TOPLAM YAPILAN ÖDEME

8900 TL