Forum
Hemen sol menüden kayıt ol bölümüne gelip burada üyeliğinizi tamamlayın ve ardın giriş yap sayfasından giriş yapın. Size 3 TL bakiye eklenicek hesabınıza yine sol menüden market sayfasına girin ve buradan bir kuş alın ve yumurta kazanmaya başlayın.
Sol menüde oranlar sayfası vardır levelinize göre para kazanırsınız.
Yumurta fiyatları da levelinize bağlı olarak değişir. Leveliniz yükseldikçe yumurta başı kazancınızda yükselir.
Bu sistemde yumurtalarınızı kendiniz toplayacaksınız. Sol menude Yumurta Topla linkine tıklayın ve yumurtalarınızı toplayın. Eğer 1 saatte girmek yerine 2,4,6 veya 8 saatte bir girip yumurta toplamak isterseniz sol menüden vip üyelik satın alabilirsiniz.
Reklam engelleyici eklentiler kullanıyorsanız ya da birden çok hesap açtıysanız sizin banlanma sebebiniz bunlardan birisidir.
Referans deponuzun kapasitesi yetersiz olduğu için yumurta alamıyorsunuz.
25 Gün boyunca hiç giriş yapmadığınız takdirde sistem otomatik olarak hesabı siler.
Her işlem(Yumurta Topla, Kuş Al, Referans vs.) yaptığınızda işlem sayınız yükselir ve yükseldikçe levelinizde otomatik olarak yükselir.
Kredi size verilen borç bakiyedir. Bir kredi çektiğiniz zaman arka arkadaya kredi çekemessiniz. kredinizi istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz.Kredinizi ödemeden ödeme alamassınız.
Vip üyelik sizin yumurtaları 1 saatte bir toplamak yerine 2,4,6,8 saatte bir toplamanız içindir. 8 saatlik vip alırsanız 8 saatte bir girip siteye 8 saatlik yumurta kazancınızı ve 8 saatlik işlem sayınızı alırsınız.
Kuş ömrü 10. levelde devreye girer ve 10. levelden önceki aldığınız bütün kuşlara ömür eklenir.
Kuş serbest bırakmak serbest bırakacağınız kuşu tamamen kaldırır. Ücret iade edilmez.
Referans deponuz referansınızdan gelen yumurtalar için kullanılır. Örn: 100 yumurtanız var ve referans deponuz 500 ile sınırlı ise referansınızdan en fazla 400 gelir.
İlk önce paparaya kayıt olmanız lazım link daha sonra ödemeler sayfasından papara cüzdan numaranızı ve istediğiniz bakiyeyi seçtikten sonra ödeme isteye tıklamanız yeterlidir.lk